homepage - zoeken - nieuw - toppers - inloggen - aanmelden

Rubriek: Geweren

Alles(173) Aangeboden(151) Gezocht(22) Veilingen(14)

foto's advertenties prijs datum gezien locatie
Ingekort Percussie geweer van C. Pirko 19e eeuw
350,00
Antiek dubbelloops percussie geweer in kist
750,00
Oude luchtbuks
50,00
Mauser Brasilien Mod. 1935 uniek exemplaar
1.500,00
Daimon Frans perscluchtgeweer
375,00
Vuursteen geweer uit 1814
800,00
Gedecoreerd Aziatisch lontslot
250,00
Te koop Radom mauser karabijn geweer
100,00
geweer mauser portugees onklaar gemaakt incl b
250,00
Mosin Garant Geweer 1910 gedateerd (onklaar gemaak
350,00
OUDE GEWEER TE KOOP
200,00
Springfield Alfred Sharp 50-70second type
4.000,00
4.000,00
Lebel 1886 M93 geweer
750,00

Pagina: - 1 -

© Antieke Wapens Developed by Mediafox